DEĞERLİ ÜYELERİMİZ

   Bilindiği üzere derneğimiz kurulduğu günden bu yana çeşitli etkinlikler düzenleme gayretinde olmuştur. Bizler Yönetim olarak bu etkinlikleri daha da arttırılarak devam ettirmek düşüncesindeyiz. Tabi ki bu gibi etkinlikleri düzenlemekte ki amacımız eski arkadaşlarımızı, dostlarımızı daha sık bir araya getirmek, Üsküdar Ortaokulu, Üsküdar Lisesi, Üsküdar Akşam Lisesi ve Üsküdar Burhan Felek Lisesi' nin havasını teneffüs etmiş ve bizim ulaşamadığımız ama ulaşmayı çok arzuladığımız diğer dostlara sesimizi duyurabilmemizi kendimize görev olarak algılıyoruz.
   Değerli dostumuz, bu faaliyetleri gerçekleştirebilmek için siz değerli üyemizin manevi ve maddi desteğine ihtiyacımız olduğu gerçeğini de belirtmemiz gerekiyor.
   Takdir edersiniz ki derneğimizin yaşamsal sorunu maddi sorundur. Bilindiği gibi derneğimizin tüm faaliyetlerini sizlerin aidatları ile gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Üyelerimizin çok değişik bölgelerde ikamet etmesi nedeniyle aidat toplama gibi bir sorunumuz bulunmaktadır. Ve bu sorunu ivedilikle aşmamız gerekiyor. Dernek aidatlarımızı düzenli olarak ödersek ve birikmiş olan aidat borçlarımızı bir an önce yatırsak bundan sonraki çalışmalarımıza güç vereceksiniz. Aidatlarınızı banka yoluyla da gönderebilirsiniz. Aşağıda sizlere derneğimizin hesap numarasını veriyoruz.
   Ayrıca sizin fikirleriniz bizim için çok önemli. Çalışmalarımızı sizlerin değerli fikirleri ve önerileri doğrultusunda yönlendirmek istiyoruz. Bu amaçla sizlere Yönetim Kurulu Üyelerimizin telefon numaralarını veriyoruz. Bizleri istediğiniz her an arayabilir, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.
Saygılarımla,
 
Ümran BAYRAKDAR
Üsküdar Burhan Felek Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı
 
İRTİBAT KURULACAK YÖNETİM KURULUMUZ              
Ümran BAYRAKDAR

:

0533 725 29 55
M. Cumhur TÜBLEK

:

0532 451 08 59
Özcan KÖM

:

0532 253 73 91
Azize ERDUGAN

:

0538 355 65 14
Yaşar Ulu

:

0532.243 41 99
Aliye SERİN

:

0535 558 85 94
 

 

 
BANKA HESAP NO:
TÜRKİYE İŞ BANKASI, ÜSKÜDAR ŞUBESİ, 1059 2831700

 Sayın Üyelerimiz, Mevcut Kayıtlarımızdaki Bilgilerinizin Güncellenmesi için;
     
Adınızı ve Soyadınızı,
Tabiyetinizi,
Anne Adınızı,
Cinsiyetinizi,
Mesleğinizi,
e-mail adresinizi,
  İkametgah Adresinizi,  
Okulumuzda Öğrenim Gördüğünüz Yılları,
     
  "ubfl.mezunlari@gmail.com" adresine bir mail ile göndermeniz rica olunur.  
     
  Saygılarımızla,  
Üsküdar Burhan Felek Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği